Czarter jachtów Mazury

Wrota Mazur Pisz

Czarter jachtów na Mazurach – Wrota Mazur Pisz

Portem macierzystym są Wrota Mazur w Piszu. Idealne miejsce na rozpoczęcie eksploracji szlaku WJM. Kochanowski Yachting to również wypożyczalnia sprzętu wodnego w Olsztynie.

Jachty żaglowe Hornet 29

Ilość osób :9

Układ koi : 6+3

Długość calkowita : 8,70m

Szerokość całkowita : 3,10m

Zanurzenie max : 1,84m

Zanurzenie min : 0,40m

Wysokośc w kabinie : 1,84m

Powierzchnia żagli : 43m3

Typ miecza : obrotowy

Typ steru : na pawęży + rumpel

Silnik : HONDA 15KM – jacht AQUAHOLIC

Pozostałe Hornety YAMAHA 10KM

ster strumieniowy

kabestan elektryczny ( obsługuje kładzenie masztu, miecz, fał grota )

ogrzewanie

ciepła woda

echosonda

instalacja 12 i 230V

silnik zaburtowy z manetką

lodówka

TV + DVD,

CD/MP3

drewno teakowe na pokładzie

grot na pełzaczach

patent do stawiania masztu

szprycbudatent

przeciwdeszczowy

prysznic zewnętrzny

pełne wyposażenie kambuza oraz ratunkowe

Nowoczesny i bardzo komfortowe jachty żaglowe Hornet 29. Jacht Hornet 29 wyróżnia się szerokimi półpokładami komunikacyjnymi od dziobu do rufy. Ważną cechą tego jachtu jest dobra widoczność przez sterującego jak i załogę. Możliwe jest to dzięki płaskiej kabinie i obniżonym elementom wyposażenia jachtu takich jak: luki, rolki zwrotne, fały, itp. Wygodny kokpit. Szeroka zejściówka ułatwia nam wnoszenie bagaży do jachtu. Wewnątrz jachtu Hornet 29 znajduje się obszerna mesa wysokość 185 cm, wysoki kambuz 90cm z ceramiczną płytą gazową i dwie długie kanapy 190cm. Kabiny rufowe podzielone są symetrycznie, szerokość jednej to 130cm. Wszystkie nasze jachty są doskonale przygotowane do czarteru. Zależy nam na uśmiechu i zadowoleniu każdego klienta. Portem macierzystym naszych jachtów są Wrota Mazur w Piszu. Proponujemy Państwu również usługę tzw. czarteru ONE WAY . Ponadto zajmujemy się organizacją imprez integracyjnych na szlaku WJM. Zapytaj o wolny termin korzystając z formularzu kontaktowego.


Czarter jachtów Mazury – żeglowanie to nasza pasja. Mieszkamy na Mazurach. Starannie przygotowujemy jachty do każdego czarteru. Jesteśmy małą rodzinną firmą, której zależy na uśmiechu każdego klienta. W naszej flocie znajdziesz nowoczesne i bezpieczne jachty żaglowe sprawdzone na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W jej ofercie znajdziecie Państwo kajaki, rowery wodne, skuter wodny, łódź spacerową, łódź typu houseboat oraz katamaran spacerowy. Wynajem łodzi motorowych Olsztyn – gorąco zapraszamy. Nasze jachty poleca serwis żeglarski toczarter.pl